ComfortApp — додаток для вашої квартири!

COMFORT APP – вся важлива інформація про стан вашого будинку в одному зручному та зрозумілому додатку.

Технологічність

Технологічність

Ми створили для вас мобільний додаток, який буде поряд з моменту покупки квартири. З його допомогою ви будете керувати будинком дистанційно: перевіряти камери відеоспостереження, викликати клінінг, зберігати документи, контролювати температуру в під'їзді та забудете про черги у ЖЕК, якщо знадобиться допомога.

Чат

Чат

У Comfort App передбачені чати. На зв'язку сервіс-менеджер та консьєрж, які вирішать ваші побутові питання: допоможуть викликати сантехніка, замовити піцу або доставку квітів коханій людині.

У чатах ви також можете поставити питання з управління додатком, переглядати та оплачувати рахунки та навіть поскаржитися на погану погоду за вікном.

Доступ до відеоспостереження

Доступ до відеоспостереження

У вас буде доступ до більш ніж 20 камер зовнішнього спостереження. Це означає, що ви зможете дистанційно спостерігати, чи все гаразд у ваших дітей на дитячому майданчику. Зможете дізнатися, чи прийшов кур'єр із вашою посилкою. Чи правда, ваші гості вже «на порозі будинку!». Зможете проконтролювати стан машини на паркувальному майданчику. Comfort App допоможе вам бути у кількох місцях одночасно.

Домофон у телефоні

Домофон у телефоні

Відчиняйте двері гостям, навіть якщо ви спізнюєтеся і ще не дісталися додому. А якщо дісталися, то відпочивайте на улюбленому кріслі. Comfort App відчинить двері за вас. Також програма має захист від випадкового відкриття дверей, так що вам не варто турбуватися про безпеку.

Залишіть ваші контакти та отримайте прорахунок вартості квартири прямо зараз.
ЗАБУДОВНИК