Сервісна компанія «Comfort 24/7»

«Comfort 24/7» — сучасна сервісна компанія, яка оперативно вирішить ваші побутові проблеми.

Сервісна компанія «Comfort 24/7» — перша у Запоріжжі, яка зруйнує всі стереотипи, що склалися довкола сфери ЖКГ. Це молодий колектив спеціалістів зі свіжим поглядом на обслуговування багатоквартирних будинків. Вони точно знають, як зробити ваше життя кращим і комфортнішим.

Підтримка

Підтримка

У вас буде доступ до чату з менеджером ЖК, який відповість на всі ваші питання, пов'язані з будинком. Він проконсультує та підкаже, куди звернутися, щоб вирішити ту чи іншу проблему.

Безпека

Безпека

Сервісна компанія забезпечить цілодобову охорону комплексу. Також буде розміщено понад 20 камер відеоспостереження на закритій території, щоб ви не турбувалися про безпеку своєї сім'ї.

Чистота

Чистота

Завдяки регулярному прибиранню та контролю чистоти у вашому під'їзді буде світло, чисто та безпечно. Також «Comfort 24/7» забезпечить своєчасне вивезення сміття з території ЖК, оперативно займеться ремонтом, якщо трапиться якась поламка, попередить вас про форс-мажори та подбає, щоб вам було комфортно та зручно.

Додаток Comfort App

Додаток Comfort App

Всі послуги сервісної компанії доступні у вашому телефоні за допомогою мобільного додатку Comfort App. Доступ до камер відеоспостереження цілодобово. Ви зможете зі своєї квартири спостерігати, чи все добре з дітьми, коли вони грають на майданчику. Також ви зможете відкривати домофон прямо зі смартфона, коли знаходитесь в будь-якій точці міста. Архів рахунків за комуналку, документів, можливість створювати нагадування та особисті нотатки – все у додатку!

Залишіть ваші контакти та отримайте прорахунок вартості квартири прямо зараз.
ЗАБУДОВНИК